online

02.06.2024 19:53   Влада

1290

Журналістка з Одеси взялася дослідити природу звинувачення в корупції щодо голови ОТГ

Голову Тарутинської селищної ради звинувачують у корупції

Савві Чернєву Тарутинський суд вже виніс вирок

Журналістка з Одеси Оксана Піднебесна взялася дослідити природу звинувачень у корупції щодо голови Тарутинської селищної ради Одеської області Савви Чернєва.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у фейсбуці.


Спершу увагу представниці мас-медіа  привернуло відеозвернення керівника громади про те, що проти нього порушили карні справи за благодійний фонд, який він створив під час війни, щоб допомагати людям: онкохворим, переселенцям, простим жителям громади.

«Він туди щомісяця перераховував свою зарплату з преміями, та інші працівники кидали кошти, плюс підприємці, - але порушення правоохоронці вгледіли в тому, що засновницею фонду Савва Степанович призначив працівницю ради, яка керувала будинком для літніх людей. Бо вона хороша фінансистка. А в цьому, мовляв, і є величезний «злочин», словом, конфлікт інтересів. Не можна працювати одночасно в місцевому самоврядуванні і в благодійному фонді», - розповідає О. Піднебесна.

Цікаво, що на тлі карної справи голову ОТГ раптом запросили до Одеси на «розмову». І просто у парку під Одеською облдержадміністрацією один з колишніх депутатів обласної ради від імені правоохоронців (справу веде Бюро стратегічних розслідувань поліції) пропонує «закрити» питання за 50 тисяч умовних одиниць, бо інакше будуть дуже погані справи.

Вже й Тарутинський суд встиг винести покарання лідеру селища Тарутине у вигляді штрафу в розмірі 6 тис грн та відсторонення від посади строком на один рік.

Голова Тарутинської громади буде оскаржувати рішення суду першої інстанції в апеляційному суді, а тим часом журналістка О. Піднебесна пробує розгадати ребус: хто стоїть за «наїздом» на керівника селищної ради?

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Голова громади з Одещини представила в Нідерландах свою селищну раду

На Одещині дві громади стали лідерами у справі забезпечення населення якісною водою 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення