online

20.02.2023 13:04   Закон

157

Житель Одещини проведе за гратами сім років за спричинення смерті товаришу

Закон

Житель Одещини проведе за гратами сім років за спричинення смерті знайомого.

Про це повідомив Білгород-Дністровський районний відділ поліції Одещини.


Правоохоронці зазначили, що зловмисник під час спільного вживання спиртних напоїв побив 56-річного знайомого, який завітав до нього у гості.

За легендою засудженого, причиною жорстокості стало те, що потерпілий не пішов у вбиральню, а справив природні потреби у кімнаті.

«За висновком судово-медичної експертизи, причиною смерті небіжчика стали множинні переломи ребер та травма головного мозку.

В ході слідства поліцейські зібрали достатньо доказів того, що до злочину причетний 43-річний фігурант, а також, що  чоловік був здатен усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Визнавши докази достатніми, слідчі під процесуальним керівництвом Білгород-Дністровської окружної прокуратури висунули правопорушнику звинувачення у заподіянні умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України й скерували обвинувальний акт до суду.

Розглянувши матеріали провадження, дослідивши докази, суд визнав обвинуваченого винним і призначив йому покарання у вигляді семи років позбавлення волі.

Це не перший вирок чоловіка, раніше він неодноразово був судимий за майнові злочини», повідомили поліцейські.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення