online

26.05.2024 13:54   Війна

1813

Жителі Одещини передали захисникам України електронні тренажери ППО на 3 млн грн

Визирська громада передала захисникам України тренажери для ППО

Тренажери «Чайка» працюють за технологією віртуальної реальності

Жителі Визирської сільради Одеської області передали захисникам України велику партію електронних тренажерів ППО "Чайка" на прохання одного з підрозділів Повітряних сил Збройних сил України.

Про це повідомив орган місцевого самоврядування села Визирка.


Зазначається, що ці установки працюють за технологією віртуальної реальності та призначені для тренування ефективної нічної зенітної стрільби з ПЗРК "Ігла" та кулеметів ДШК і М2 калібру 12.7 мм.

«Тренажери «Чайка» сприяють швидкому  формуванню бойових навичок серед особового  складу мобільних та стаціонарних постів маловисотної ППО всіх родів військ бойові навички роботи. Тренажер дає можливість імітувати атаки повітряних цілей з різних висот, кутів, дистанцій та з різною швидкістю та доповнює практичні заняття зі зброєю. Ми придбали 26 таких комплектів за бюджетні кошти громади на суму 3 млн грн та передали їх військовослужбовцям. Переконаний, що ці прилади допоможуть нашим захисникам у бойовій роботі», - розповів сільський голова Валерій Стоілакі.

Раніше «Пульс Одещини» інформував, що громада з Одещини увійшла до ТОП-30 в Україні за обсягами придбання засобів зв’язку для ЗСУ.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Будівельники доріг з Одещини реконструюють реабілітаційний центр для військових та ветеранів

Волонтерська допомога вирушила в бригаду, в якій медиком служить Ганна Яворська з Одещини

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення