online

23.02.2023 14:07   Війна

275

Жителі ОТГ з Одещини відправили на Бахмут 33 ящики провіанту

Допомога фронту

Серед всього цінного - лікувальне малинове та смородинове варення

Жителі Красносільської громади Одеської області відправили на Бахмут 33 ящики провіанту.

Про це повідомила голова сільради Марина Архірій.


«Зібрали 33 ящики допомоги. Щиро дякую усім, хто долучився до збору смаколиків, печива, чаю, шкарпеток та іншого для наших земляків на передовій. Велике спасибі фермеру із с. Корсунці за 50 банок тушонки, колективам навчальних закладів Красносілки, Корсунців, Іваново та Кубанки. Окрема подяка жителям, які  принесли навіть лікувальне малинове та смородинове варення, аби наші хлопці були здоровими.

Дуже приємно, що ми розуміємо, наскільки важко дається нам перемога і наскільки легко протягнути Захисникам руку допомоги у тому, що ми можемо.

Хто не встиг передати на передову частинку свого серця, не засмучуйтеся. Багато наших хлопців захищає рідну землю, і ми їм надалі будемо допомагати», - зазначила М. Архірій.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що розташована у передмісті Одеси на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка.

Публікації на цю тему:

Підприємці з Одещини щомісяця відправлятимуть авто підрозділам ЗСУ

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення