online

26.07.2023 18:44   Життя громад

503

Жителі села на Одещині протестують проти руху фур відремонтованою дорогою

Своє обурення мешканці села Перехрестове висловили голові громади

26 липня Затишанський селищний голова Одеської області Геннадій Топольницький здійснив прийом сільчан  у с. Перехрестове.

Про це повідомив орган місцевого самоврядування в селищі Затишшя Роздільнянського району.


«До офісу місцевого старости,  де зазвичай проходить прийом жителів, прийшли місцеві жителі. Вони порушили як соціально важливі проблеми, так і особисті. Насамперед сільчани звернулися з проханням вжити заходів щодо обмеження руху великогабаритного транспорту нещодавно відремонтованою дорогою. Адже в період жнив асфальтом їздить чимало техніки, що руйнує нове покриття. Альтернативною дорогою є об’їзний шлях, який можна прогрейдерувати і створити умови для перевезення агропромислової продукції», - сповістила селищна рада.

Варто зазначити, що днями Затишанська громада сповістила соціально важливої дороги С162514, що з’єднує селище Затишшя з селом Скінешори завдовжки 2,3 км. Насамперед ця автодорога є важливою для шкільного автобусу, що доставляє школярів до навчального села Скінешори з населеного пункту Чогодарівської сільської громади Березівського району.

Також у с. Перехрестове селищному голові довелося вникнути у тяжкі взаємовідносини сусідів через труднощі з розподілом межі.

Багаторічне протистояння людей з’ясує комісія, яку очільник ОТГ направить для залагодження цього конфлікту.

«Сподіваємося, що фахівцям вдасться поставити крапку в багаторічному непорозумінні сусідів у цьому селі», - йдеться в інформації селищної ради.

Також самоврядний орган сповістив, що наступний прийом громадян Затишанський селищний голова проведе в селі Торосове у п’ятницю, 28 липня.  

Вас може зацікавити:

На Одещині голова містечка вийшов на футбольне поле з перевіркою

На Одещині ОТГ за свої кошти лагодить дорогу трьох сіл С-162508

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення