online

11.03.2023 13:47   Патріотизм

227

Жительку Одещини влада привітала 11 березня зі 100-річчям

Жительку Одещини влада привітала зі 100-річчям з дня народження

Про це розповів мер Білгород-Дністровського Віталій Граждан.

Він зазначив, що свій 100-річний ювілей відзначає сьогодні мешканка Білгорода-Дністровського Калашникова Євдокія Іванівна.


«З самого ранку поквапився відвідати шановну довгожительку і від імені міської громади, а також депутатського корпусу міської ради привітати ювілярку з її святом.

Євдокія Іванівна сильна духом людина, сповнена оптимізму та щирості. Вона вміє радіти життю і свій ювілей святкує у гарному настрої.

Євдокія Іванівна охоче поділилася з гостями своїми спогадами та випробуваннями, пережитими у роки Другої світової, коли служила санітаркою у військовому шпиталі, життєвим шляхом а також своїм секретом довголіття, що полягає у добрі та щирій любові до рідних й близьких.

Міцного Вам здоров’я, щастя, благополуччя, довгих років життя та миру. Нехай кожен новий день приносить лише добро, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди і у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть незламна воля та оптимізм, шановна Євдокіє Іванівно!», - мовиться у дописі В. Граждана у фейсбуці.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення