online

06.01.2024 17:04   Безпека

1747

Жителям Одещини влада розповіла про алгоритм дій на 7-9 січня

В Одеській області 7-9 січня зіпсується погода

Очікується погіршення погодних умов

Жителям Одещини облдержадміністрація розповіла про алгоритм дій на 7-9 січня. Протягом цих днів буде непереливки, на території Одеської області прогнозують значні опади у вигляді дощу з переходом у сніг, різке зниження температури повітря, ожеледь та налипання мокрого снігу.

З цього приводу на своїх інформаційних русурсах орган влади нагадав жителям регіону про можливість звернутися до найближчого Пункту Незламності, де можна зігрітись, випити гарячий напій, зарядити телефон та отримати іншу допомогу.


«Про адреси розмiщення найближчих до вас Пунктів можна дізнатись за допомогою додатку "Дія" або за контактними телефонами диспетчерських служб. У разі виникнення надзвичайної ситуації на дорозі можна звертатися на цілодобову гарячу лінію: +38 067 400 60 80. Бережіть себе та не наражайтесь на небезпеку. Закликаємо не планувати поїздки на цей час, та за можливості їх відмінити», - йдеться в інформації Одеської ОДА.

Водночас служба доріг області також повідомила про підготовку до погіршення погоди, задля цього працюватиме цілодобовий штаб.

«Щоб оперативно реагувати на ситуацію і не допустити проблем на автошляхах, знову розпочне роботу штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення. Він працюватиме цілодобово», - інформує Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:   

Будівельна компанія з Одеси приступила до другого етапу ремонту аеропорту в Румунії

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»  

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення