online

04.09.2022 19:20

65

Геннадій Труханов сповістив про реставрацію ще однієї пам’ятки архітектури

Геннадій Труханов сповістив одеситів про реставрацію ще однієї пам’ятки архітектури

«Вітаю одеситів із ще однією прекрасною відреставрованою пам'яткою архітектури. До Дня міста завершено більшу частину ремонтно-реставраційних робіт фасаду та покрівлі Будинку Лібмана.


Повномасштабне вторгнення росії до Украіни дещо знизило темпи виконання робіт, проте не зупинило їх. Всі роботи планується завершити до початку зимового сезону: роботи з покриття куполу, відновлення скульптур та ліхтарів вхідної групи, та заміна 10 вікон», - написав мер Одеси на своїй сторінці у Фейсбуці.

Раніше повідомлялося, що Одеса стала на крок ближче до весення історичного центру до Переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

«Керівництво цієї міжнародної організації офіційно сповістило про наміри посилити підтримку нашого міста. Зокрема, мобілізувавши експертів для якнайшвидшого розгляду заявки, а також профінансувавши низку проєктів безпосередньо в Одесі – усунення пошкоджень нашого Художнього музею, що постраждав внаслідок однієї з ракетних атак окупантів, допомога в архівації тощо.

Вважаю це позитивним сигналом Всесвітньої організації, що на наступній сесії ЮНЕСКО наш історичний центр буде включено до Основного переліку об’єктів», - доповнив розповідь Труханов.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення