online

03.02.2024 16:39   Здоров'я

1116

Хірурга з Одещини предстоятель Православної церкви України Єпіфаній нагородив Орденом Святого Пантелеймона

Високої нагороди удостоєний завідувач хірургічного відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні Олександр Полякін

Про це у соцмережі повідомила Роздільнянська міська рада Одеської області.

В інформації органу місцевого самоврядування зазначається, що в селі Новоукраїна у храмі Різдва Пресвятої Богородиці 2 лютого відбулося Архієрейське богослужіння з нагоди Стрітення Господнього, яке очолював архієпископ Одеський і Балтський Афанасій.


На цьому заході були присутні представники влади району, зокрема, начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько, Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, а також численні місцеві прихожани.

«Під час богослужіння владика Афанасій вручив відзнаку за професіоналізм та милосердя завідувачу хірургічного відділення КНП «Роздільнянська багатопрофільна лікарня» Олександру Полякіну – «Орден Святого Пантелеймона» від митрополита Київського і всієї України, предстоятеля Православної церкви України Єпіфанія», - мовиться в повідомленні міської ради.

Зазначимо, що 1 лютого керівники райдержадміністрації і міськради провели нараду з директором КНП «Роздільнянська багатопрофільна лікарня» Вадимом Гудимою. Говорили про хід модернізації та реконструкції реабілітаційного відділення.

Раніше повідомлялося, що на Одещині колективу районної лікарні представили нового керівника.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Голова Одеської ОДА нагородив колектив багатопрофільної лікарні державними відзнаками

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення