online

12.10.2022 10:46

20

ГО «Дівчата» доставила в селище на Одещині пральні машини, плити, ліжка, конвектори

ГО «Дівчата» доставила в селище на Одещині пральні машини, плити, ліжка, конвектори.

Про це у соціальних мережах повідомила голова Доброславської територіальної громади Людмила Прокопечко.


«Наша команда активно працює над залученням різних видів допомоги для громади, для ЗСУ, для внутрішньо переміщених осіб. Саме тому ми беремо участь у цілому ряді проєктів.

Я вже писала про співпрацю з проєктом  "Говерла", а цього разу хочу повідомити про ще одних наших партнерів – громадську організацію "Дівчата".

Завдяки цьому проєкту ми отримали  4 пральні машини,  4 електричні плити, 24 ліжка, 12 конвекторів для облаштування приміщень для внутрішньо переміщених осіб.

І це тільки частина допомоги, бо, як ви вже зрозуміли, далі буде.

Крім цього, наш центр культури, мистецтва та розвитку творчих здібностей в рамках співпраці з цією фундацією отримав безкоштовно матеріали для роботи студії декоративно-ужиткового мистецтва, серед яких  канцелярія, фурнітура для виготовлення іграшок, шерсть для валяння. Для танцювальної студії організацією були закуплені спортивні мати, фітнес-килимки, балансири, фітнес-резинки, гімнастичні стрічки, масажні ролики, блоки для йоги», - йдеться у дописі Л. Прокопечко.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки, в яких разом мешкає 15 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення