online

21.02.2023 09:20   Освіта

268

Хочуть стати вчителями: випускники шкіл Одещини відвідали кузню педагогічних кадрів

У Балтському педагогічному коледжі

Вибір професії – відповідальна місія для кожного випускника школи

Випускники шкіл Одеської області у «день відкритих дверей» відвідали обласний комунальний заклад  «Балтський педагогічний фаховий коледж».


У прес-релізі закладу зазначається, що батьки та майбутні абітурієнти познайомилися з умовами навчання, проживання, творчого та професійного розвитку. Господарі показали зацікавленій публіці студентський гуртожиток, аудиторії, запросили на брейк-каву.  

У спілкуванні з адміністрацією коледжу учнівська молодь про деталі цьогорічної вступної кампанії, навчального-виховного процесу, перспектив та можливостей , які пропонує педагогічний коледж.

Гості закладу разом з викладачами та студентами взяли участь у патріотичному флешмобі на підтримку Збройних сил України.

Подібні дні відкритих дверей адміністрація коледжу проводитиме щомісяця, включно до вступної кампанії 2023 року.

Організатори заходу висловили сподівання, що багато хто з випускників шкіл, що відвідали днями педагогічний коледж, через півроку стануть його студентами.

Варто зазначити, що наступний день відкритих дверей у коледжі запланований на 25 березня 2023 року.

Довідка.

Історія комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» заснуваний 1 вересня 1930 року

Заклад не функціонував у роки Другої світової війни – з 20 липня 1941 до 29 квітня 1944 року.

За період існування педагогічний коледж декілька разів змінював свою назву. З 1930 року до 1938 року заклад називався педагогічним технікумом, педагогічною школою, а з 1944 до 2018 року – педагогічним училищем. З 21 грудня 2018 – педагогічним коледжем, через два роки  став фаховим педагогічним коледжем.

Навчальний будинок, в якому розмістилися кабінети, актовий зал – це стародавній будинок, який у часи Речі Посполитої у ХVІІ столітті належав польському графу Юзефу Любомирському.

За період існування педагогічний коледж підготував понад 16 тис спеціалістів – учителів початкової ланки освіти.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення