online

30.08.2022 20:43

34

Голова громади з Одещини нагородив засновника фонду «ERMSTAL HILFT»

29 серпня відбулася зустріч Тарутинського селищного голови Сави Чернєва з засновником благодійного фонду «ERMSTAL HILFT» Сімоном Новотні.

Про це повідомила пресслужба громади.


Зазначається, що Сімон Новотні протягом багатьох років підтримує дружні стосунки з мешканцями Бессарабії, а створений ним благодійний фонд «ERMSTAL HILFT» допомагає та підтримує українців.

За активну життєву і громадську позицію, особистий внесок у розвиток Тарутинської територіальної громади та волонтерського і благодійного руху Сава Чернєв вручив Сімону Новотні орден «За видатні досягнення у сфері міжнародного співробітництва» Всеукраїнського об’єднання «Країна» та Грамоту Тарутинської селищної ради.

Нещодавно від благодійного фонду “ERMSTAL HILFT” 35-ій пожежно-рятувальної частини області передано пожежне обладнання, генератори, рятувальний автомобіль.

Також до Тарутинської громади від фонду надійшли засоби особистої гігієни, ліжка, інвалідні візки з милицями.

Цього разу С. Новотні надав матеріальну допомогу для тяжко хворих дітей мешканців громади та для Збройних Сил України.

«Завдяки таким шляхетним людям, як С. Новотні, їх небайдужості до долі українців, їх підтримці мешканців України в тяжкі часи – наша країна обов’язково переможе! Дякуємо благодійникам за турботу і участь, дякуємо за щирі і чуйні серця. Разом – ми сила!», - йдеться у повідомленні пресслужби ОТГ.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять 16 населених пунктів: селища Березине, Серпневе, Тарутине та села Виноградівка, Вільне Калачівка, Красне, Лужанка, Малоярославець Другий, Малоярославець Перший, Петрівськ, Підгірне, Рівне, Слобідка, Сухувате, Ярове.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення