online

02.11.2022 18:09

32

Голова громади з Одещини попросила у німецьких парламентарів більше зброї

Голова Доброславської селищної громади Одеської області Людмила Прокопечко попросила у німецьких парламентарів більше зброї для України.

Про це у соціальних мережах повідомила керівник цієї селищної ради.


«Сьогодні  зустрічалися з депутатами Берлінського парламенту.

Зустріч була присвячена війні в Україні та підтримці Німеччиною українського народу. Я була одним із спікерів від України.

Можливо, мій виступ був занадто емоційним, бо більшість присутніх не стримували сліз, коли я розповідала про життя під сирени тривог, про щоденні ракетні бомбардування, про звірства рашистів по відношенню до мирного населення, про щоденні похорони наших Героїв.

Я далека від думки, що мій виступ кардинально змінить відношення до подій в Україні тієї частини німців, які дотепер вважають, що ми маємо домовлятися з путіним, але я принаймні зробила те, що мусила зробити, і можливо спонукала хоча б декількох людей в Німеччині змінити свою точку зору і стати на бік України, а тих, хто з початку повномасштабного вторгнення нас підтримував, робити це більш дієво.

Ну і головна теза – нам потрібна зброя», - йдеться у дописі Л. Прокопечко.

За визначенням редакції інформагенції «Пульс Одещини», Доброславська громада є лідером в Одеській області у справі волонтерства та надання допомоги Збройним Силам України.

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення