online

03.09.2022 09:50

131

Голова громади з Одещини повернулася з чергової поїздки на фронт

Голова Доброславської громади Одеської області Людмила Прокопечко разом з командою повернулася з чергової поїздки на фронт.

«Цього разу нам вдалося виконати всі замовлення на суму понад 200 000 грн. Я вже в одному з дописів у фейсбуці, які на фронті необхідні речі, що допоможуть зберегти життя наших бійців.


Зібране і доставлене захисникам стало можливим завдяки невтомним друзям – волонтерам, які не втомлюються допомагати, дякую їм за розуміння важливості нашої справи.

Колективи служб  Доброславської селищної ради, профком працівників державних установ колишнього Лиманського району, 11-класники ліцею зібрали кошти, на які ми придбали технічне обладнання для ведення розвідки.

Колективу нашої лікарні допоміг придбати захисникам України компресор, дві бензопили, набор інструментів та ще багато інших речей, необхідних для ремонту військової техніки.

У нашому багажу на фронт були прилад нічного бачення, електродриль, п’ять наметів, пилосос для ремонтників техніки, гумові чоботи, футболки, засоби гігієни, овочі, фрукти, консервація, солодощі, копчені кури, ковбаси, сало, м’ясо», - розповіла Л. Прокопечко.

Цього ж дня на передовій командири 28 бригади нагородили Людмилу Прокопечко відзнакою цього підрозділу ЗСУ.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення