online

05.01.2023 17:26

136

Голова ОТГ з Одещини нагородив десять юних красунь

Голова Іванівської селищної ради Одеської області Віктор Лобач 5 січня нагородив десять юних красунь.

Про це кореспонденту «Пульс Одещини» повідомили в апараті громади.


Зокрема, до голови громади разом з тренерами завітали волейболістки з смт Іванівка, які посідали призові місця та були чемпіонами різних турнірів. Їх Віктор Лобач нагородив волейбольними м’ячами та новорічними подарунками.

Нагороди дісталися Браніштовій Вікторії, Івановій Катерині, Гайчук Альоні, Вовкович Діані, Кучеренко Діані, Ткачук Віолеті, Фроловій Тетяні, Лобовій Юлії, Данильчак Анастасії та Глазковій Софії.

Керівник громади пообіцяв дівчаткам постійно сприяти розвитку волейболу в Іванівській селищній громаді та надавати підтримку.

Раніше повідомлялося, що два брати 11- та 7-річного віку –  Андрій і Артем Баб’юки з м. Южне завітали на канікули в смт Іванівку до дідуся з бабусею, і відпочинок поєднали з патріотичними справами.

Зокрема, 2 січня за декілька годин, граючи на акордеоні та співаючи патріотичні пісні в центрі Іванівки, хлопці зібрали для захисників України 4483 грн.

Нагадаємо, що до складу Іванівської громади Одещини входять селище Іванівка та села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Северинівка, Руська Слобідка, в яких разом мешкає  близько 7600 осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення