online

24.09.2022 11:22

41

Голова ОТГ з Одещини розповіла про участь у форумі місцевого самоврядування у Львові

Голова Красносільської територіальної громади Одеської області Марина Архірій у соціальних мережах розповіла про участь у Всеукраїнському форумі місцевого самоврядування, що у ці дні проходить у Львові.

«Маю честь бути учасником IX Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування, який проходить у Львові.


Міські голови, голови громад, представники міських рад та депутати усіх рівнів зібралися для обговорення викликів та перспектив розвитку міст та містечок в Україні під час війни.

На панельних дискусіях говоримо про стратегію та повноваження міст під час війни, фінансування й економічний розвиток громад, енергетичну безпеку, майбутні зміни в ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» тощо.

Спікери форуму - лідери місцевого самоврядування, експерти галузі, представники міністерств, зокрема, Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Форум організовують за підтримки фонду Ганнса Зайделя в Україні та Офісу Ради Європи в Україні. Організатори форуму - КУ Інститут міста та Львівська міська рада»,- йдеться у дописі М. Архірій.

Зазначимо, що за підсумками минулого року Красносільська сільрада за підсумками минулого року визнавалася найкращою громади Одещини з населенням від 10 до 15 тис.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення