online

19.08.2022 10:10

164

Голова ОТГ з Одещини уклав угоду з «Вітрилами Дитинства»

Голова ОТГ з Одещини уклав угоду з «Вітрилами Дитинства».

Про це повідомила в соціальних мережах Авангардівська селищна рада.


Зазначається, що селищний голова Сергій Хрустовський підписав меморандум про співпрацю з головою правління Благодійного фонду "Вітрила Дитинства" Катериною Трапіциною.

«Угода спрямована на реалізацію Конвенції ООН про права дитини, забезпечення соціального захисту дітей нашої Громади.

Авангардівська селищна рада і БФ "Вітрила Дитинства" об'єднають свої зусилля з метою реалізації державної політики у галузі захисту прав дітей на виховання в безпечному та дбайливому сімейному оточенні та здійснення спільних заходів щодо надання послуг сім'ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, або належать до групи внутрішньо переміщених осіб», - зазначається у повідомленні органу місцевого самоврядування.

Раніше повідомлялося, що ця громада придбала захисникам України легковий автомобіль із підвищеною прохідністю. Наразі позашляховик та 100 комплектів військової форми вже передані для потреб одного з підрозділів ЗСУ.

Варто відзначити, що з метою сприяння Збройним силам України у бюджеті громади передбачено 12,9 млн грн, з них 9,3 млн грн вже освоєні за призначенням. На ці кошти придбане необхідне матеріально-технічне забезпечення та передане військовим.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селища Авангард та Радісне, села Хлібодарське,  Прилиманське і Нова Долина.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення