online

07.01.2023 18:09   Влада

179

Голова ОТГ з Одещини виправив помилку

Голова Іванівської селищної громади Одеської області Віктор Лобач виправив помилку.

Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці:


«Переглянувши ще раз виступи учасників онлайн-конкурсу "Іваніщина колядує-2022", як голова журі вирішив виправити помилку і додатково оголосити ще одного переможця у другій віковій категорії - 7-10 років. Ним стала Марія Лещенко з села Руська Слобідка, яка дуже душевно виконала колядку «Сумний святий вечір»".

Днем раніше керівник селищної ради повідомив, що у цьому конкурсі взяли участь 160 учасників у чотирьох вікових групах.

«Всі діти-учасники конкурсу нагороджені дипломами та подарунками, а діти-переможці мали можливість презентувати свою колядку перед глядачами у святково по різдвяному прикрашеному залі під оплески присутніх.

Мені і всім організаторам було приємно, що цей захід не проводився для «галочки», а він був дійсно дуже цікавий дітям, їхнім батькам, рідним та педагогам», - зазначив В. Лобач.

У першій віковій категорії, 4-6 років, переможцями визнано Сербіну Дарію з с. Бузинове, Солощук Богдана з смт Іванівка, Щербатюк Володю з с. Верхній Куяльник.

У другій віковій групі, 7-10 років – Кашубу Соломію з смт Іванівка, Лобань Данила з с. Северинівка, Міхову Олександру з смт Іванівка, Чавдар Олександру з смт Іванівка. Сьогодні до когорти переможців приєдналася Марія Лещенко.

У  третій віковій категорії, 11-13 років, журі відзначило Геращенко Аліну з с. Северинівка, Деордицю Любов з с. Баланини, Чабана Владислава з смт Іванівка.

У четвертій віковій категорії, 14-16 років, Дзьобу Діану з смт Іванівка, Кішонус Анастасію с. Білка, Лозован Беатріссу  з смт Іванівка.

Приз «Глядацьких симпатій» здобула  Єпутатова Мілана з смт Іванівка.

Одеські новини раніше повідмляли, що до складу цієї громади входять селище Іванівка та села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Северинівка, Руська Слобідка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення