online

30.08.2021 13:58

136

Головний приз великого турніру на Одещині здобули футболісти з Умані

Наприкінці серпня у м. Роздільна Одеської області завершився турнір з футболу серед юнаків, які не старші 2007 року народження.

Після півфінальних та фінальних ігор місця у змаганнях розподілилися таким чином:

8 місце - ДЮСШ м. Роздільна

У всіх номінаціях турніру визначили кращих гравців команд, яких нагородили призами.

У церемонії нагородження взяв участь Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк.

А у великому футболі в матчі 6-го туру чемпіонату України одеський «Чорноморець» двічі вів у рахунку, проте в підсумку на своєму полі зіграв внічию з «Олександрією» - 2:2.

Всі чотири голи були забиті протягом 15 хвилин. Одесити вийшли вперед на 69-й хвилині – гол святкував Артур Авагімян. На 72-й хвилині Максим Третьяков зрівняв рахунок. Проте, вже через три хвилини Владислав Ванат вдруге вивів одеситів вперед. «Олександрія» не хотіла програвати і вдруге відігралася на 84-й хвилині після голу Дениса Устименка.

Таким чином «Чорноморець» перебуває на 14 місці, п’ятою йде «Олександрія». Всього у чемпіонаті серед еліти вітчизняного футболу бере участь 16 команд.