online

26.12.2022 21:59

26

Голови громад Одеської області розповіли про спецтехніку з Європи

Голови громад Одеської області розповіли про спецтехніку з Європи.

«Спецтехніку, а також допоміжне обладнання для неї, генератори, шанцевий інструмент, мотопомпи, ланцюгові пили та інше необхідне устаткування для роботи комунальних підприємств продовжує отримувати наше місто.


Отримання цієї техніки та обладнання, що підсилює роботу комунальних підприємств Білгорода-Дністровського стало можливим завдяки успішній участі Департаменту економіки та розвитку інфраструктури Білгород-Дністровської міської ради в конкурсному відборі проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»). Таке фундаментальне оновлення матеріально-технічної бази комунальних підприємств відбувається чи не вперше за останні роки та сприяє поліпшенню умов праці комунальників Білгорода-Дністровського, що є запорукою безперебійної роботи всієї житлово-комунальної сфери нашого міста», - мовиться у дописі Білгород-Дністровського міського голови Віталія Граждана.

Про чудовий передноворічний подарунок від цього міжнародного проєкту повідомив також Арцизький міський голова Серігй Парпуланський.

Першим за кермо потужного універсального екскаватора-навантажувача сів саме керівник громади.

«Цей маневрений колісний спецавтомобіль може виконувати різні навантажувальні роботи, екскавацію, а також інші ландшафтні та землерийні роботи. 

Він допоможе нашим  комунальникам оперативно вирішувати проблемні питання та забезпечувати важливі потреби громади», - розповів С. Парпуланський.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення