online

27.06.2022 11:26

14

Європа надає допомогу громадам Одещини для забезпечення прихистку та освітлення

Європа надає допомогу громадам Одещини для забезпечення прихистку та освітлення.

До когорти громад, що вже отримали таку допомогу, приєдналася й Красносільська сільрада.


«З часу широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України Красносільська громада стала прихистком для 428 мешканців сусідніх регіонів.

Основним завданням для громади стало забезпечення переселенців тимчасовим житлом, продуктами харчування та предметами першої потреби. Водночас з’явилися непланові витрати, які певною мірою стали викликом на міцність. У цій ситуації підтримка наших партнерів є неоціненною допомогою.

Днями у тісній співпраці з «U-LEAD з Європою» Красносільська громада отримала гуманітарну допомогу, згруповану у два набори – «Прихисток» та «Освітлення».

Готуючи підтримку, програма U-LEAD базувалася на невідкладних потребах та формувала вантажі з базових речей першої потреби. До складу наборів увійшли: 5 потужних генераторів, вуличний освітлювач, намет, похідні ліжка, спальні мішки, вовняні ковдри, ланцюгові пили,  бак для питної води на 1000 літрів, базові та гігієнічні набори для внутрішньо переміщених осіб.

Усі вироби - високої якості», - розповіла голова громади Марина Архірій.

Нагадаємо, що до складу цієї громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка. Тут мешкає близько 12 тисяч осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення