online

01.09.2022 20:43

27

Інвестор побудує у колишньому райцентрі п’ять 16-квартирних будинків

Інвестор побудує в колишньому райцентрі Іванівка Одеської області п’ять 16-квартирних будинків.

Про це у соціальних мережах повідомив голова Іванівської селищної ради Віктор Лобач.


«Працюємо з одним із благодійних фондів для реалізації програми та проєктів по забезпеченню житлом тимчасово внутрішньо переміщених осіб та інших категорій громадян.

Розраховую, що у нас все вийде, бо ми стараємося і проявляємо ініціативу.

З цією метою 31 серпня підписав меморандум про співпрацю між іванівською селищною радою та благодійним фондом, метою якого є будівництво в смт Іванівка п’яти 16-квартирних двоповерхових будинків з усіма зручностями, дитячим та спортивним майданчиками, сквером з фонтаном.

Після завершення будівництва все це буде передано у комунальну власність Іванівської селищної громади.

Хочеться вірити, що наша спільна зацікавленість в реалізації цього проєкту принесе позитивний результат і це буде гарним і таким потрібним подарунком для багатьох сімей», - йдеться у дописі керівника громади.

Раніше повідомлялося, що Іванівська селищна рада шукає кандидатуру на вакантну посаду старости Северинівського старостинського округу.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Іванівка та села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Северинівка, Руська Слобідка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення