online

07.03.2023 09:09   Життя громад

237

Казкове селище Одещини двомісячник з благоустрою розпочало з узбіччя траси Одеса - Вознесенськ

Доброславська ОТГ Одещини

Доброслав став перлиною на сільських просторах області

За повідомленням селищної ради, казкове селище двомісячник з благоустрою розпочало з прибирання узбіччя провідної траси громади. Зазначається, що з настанням весни відділ з благоустрою, за розпорядженням селищного  голови Людмили Прокопечко,  розпочав роботи з наведення санітарного стану та поліпшення естетичного вигляду Доброславської громади.

«Роботи розпочали згідно із затвердженим планом робіт на березень місяць.


Першими кроками  стало прибирання  узбіччя траси Одеса - Вознесенськ. 

Для більшої ефективності у наведені санітарного стану просимо долучитися всіх мешканців та навести лад біля своїх садиб», - ідеться в інформації органу місцевого самоврядування.

Варто зазначити, що найбільша антисанітарія в області нині якраз уздовж доріг державного та місцевого значення. Насамперед біля стихійних стоянок фур.

Раніше повідомлялося

До когорти кращих в Україні увійшли і три громади з Одещини, серед них і Доброславська, яка отримала два визнання на всеукраїнському рівні. Зокрема, є кращою в Україні у галузі розвитку туризму. Селище Доброслав за останні роки стало туристичною перлиною на сільських просторах Одеської області. Сюди вважають за честь завітати і шейхи з Об’єднаних Арабських Еміратів.

Проте не тільки центральну садибу громади розбудовує місцева влада. Стають привабливими й інші її села. За це досягнення Міністерство розвитку громад та територій України присудило громаді третє місце в Україні.

На цю тему:

Казкове селище Одещини стало учасником проєкту "Сто лілій для ста громад"

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення