online

11.07.2023 13:43   Політика

255

Керівник німецької EAF Berlin відвідала ОТГ на Одещині

Гостем Доброславської громади на Одещині була керівник німецької неурядової організації

Про це повідомила селищний голова Людмила Прокопечко.

«Минулий тиждень був насичений подіями. Однією з таких подій став дружній візит в Доброслав очільниці німецької неурядової організації EAF Berlin пані Хельги Лукошат. З нею познайомилася минулого року, коли відвідувала Німеччину у складі делегації українських жінок. З самого початку великої війни пані Хельга підтримує Україну в боротьбі з рашизмом, а також організовує збір коштів для допомоги українцям. За цей час вона тричі надавала нам допомогу: на придбання планшетів для дітей з числа ВПО та для дітей, чиї батьки загинули під час війни, а ще допомогла з технічним забезпеченням Ветеран Хабу. І цього разу пані Хельга також передала донати від німецьких друзів. Щиро захоплююся її мужністю і силою, яка основною метою своєї діяльності сьогодні визначила допомогу Україні. Вірю, що партнерські стосунки, які переросли у справжню дружбу, будуть продовжуватися ще багато років», - розповіла Л. Прокопечко.


Повідала керівник громади й про робочі будні.

Так, у с. Кремидівка продовжуються дорожні роботи. На цій території дорожній фонд знаходиться в дуже поганому стані, тому стараються виправити стан справ.

Вже майже завершили ремонтні роботи і всередині приміщення, і фасаду спільної будівлі дитсадка і старостату. Проте ще багато треба зробити на прилеглій території – облаштувати дитячий ігровий комплекс біля дитячого садка, укриття. Кошти на ці роботи вже виділені, розробляють проєктно-кошторисну документацію та проводять тендери.

Вас може зацікавити:

З нагоди Дня казкового селища Одещини місцева влада визначить кращу садибу

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення