online

06.09.2022 18:22

100

Хлібозавод на Одещині відмовився від газу і перейшов на дрова

У селищі Іванівка Одеської області місцевий хлібозавод відмовився від газу і перейшов на дрова.

Про це повідомив у соціальних мережах голова Іванівської громади Віктор Лобач за результатами відвідин підприємства.


«Підприємство «Іванівські млинарі» - це не тільки випічка традиційного хліба, а й різні круасани, міні-тости, профітролі, хот-доги та інша продукція, що користується попитом замовником, яких багато і за межами Одещини.

Тут вчасно оновлюється виробництво, зокрема, щоб здешевити продукцію газові печі перевели на пелети та встановлені котли на дровах, нові сучасні холодильні камери для готової продукції та багато іншого.

Робота цього підприємства дуже важлива для нашої громади, бо це податки до бюджету та забезпечення жителів багатьох громад якісною продукцією

У нас склались добрі партнерські відносини з власником підприємства, і це йде на користь як бізнесу, так і громаді», - повідомив селищний голова.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Іванівка та села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Северинівка, Руська Слобідка, в яких разом мешкає  близько 7600 осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення