online

20.02.2022 10:57

177

Хлопець з Одещини повертається зі столиці в рідне село зі срібною медаллю

Юнак Данило Ілюк із села Красносілка Одеської області повертається зі столиці в рідне село зі срібною медаллю.

Про це повідомила голова Красносільської сільради Марина Архірій.

«18-20 лютого  м. Києві проходить чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР, в якому міряються швидкістю юнаки та дівчата 2007-2008 років народження.

Красносільську дитячо-юнацьку спортивну школу  представляють чотири вихованці відділення легкої атлетики.

У перший день змагань Данило Ілюк виборов срібну медаль з бігу на 400 метрів з результатом 54.37 секунди. Неперевершений результат, вітаємо Данила та  його тренера Олександра Черненка», - зазначила М. Архірій.

Раніше повідомлялося, що легкоатлети Красносільської ОТГ здобули високі місця на кубку України серед ветеранів.

Зокрема, Олег Харицький виступав на дистанції 1500 м та посів друге місце у своїй віковій категорії.

Лариса Судьїна, Альона Платонова та Валерій Дубовенко на дистанції  5000 м посіли перші місця у своїх вікових категоріях.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка. Тут мешкає є понад 12 тисяч людей.

Красносільська сільрада за визначенням Одеської облдержадміністрації є кращою в області серед громад з населенням від 10 до 15 тис.