online

12.09.2022 09:35

69

Хуліган з Одещини на центральній площі міста влаштував заборонені салюти

Хуліган з Одещини на центральній площі міста влаштував заборонені салюти

Хуліган з Балти Одеської області на центральній площі міста влаштував заборонені салюти.


Про це в соціальних мережах повідомив міський голова Сергій Мазур.

Тут суботній вечірній відпочинок молодих людей  переріс в хуліганство.

«Відразу звернувся до керівництва Балтського відділення поліції. По факту вчиненого розпочато відповідні дії. Чекаю, як і всі жителі, результатів.

А попередня інформація від правоохоронних органів така:

  « …встановлена особа, яка скоїла адміністративне правопорушення передбачене ст. 195-6 КУпАП (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів), ним виявився громадянин м. Балта, який минулої суботи перебував у кафе «Zaren» разом зі своїми друзями. При цьому, як пояснив останній, з метою відзначення успіху ЗСУ щодо звільнення територій на Харківщині від російських загарбників, здійснив пуск салюту біля центральної площі міста Балта.  Злякавшись свого вчинку  втік з місця події.

Складено адміністративний протокол про правопорушення  передбачене ст. 195-6 КУпАП, дані матеріали 12.09.2022 року будуть скеровані до Балтського районного суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства».

Нагадаємо, що до складу Балтської громади також входять села Бендзари, Андріяшівка, Борсуки, Білине, Акулинівка, Відрада, Петрівка, Харитинівка, Гольма, Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай, Козацьке, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Березівка, Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Немирівське, Плоске, Саражинка, Сінне, Ухожани, Волова, Крижовлин, Чернече. Тут мешкає близько 32 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення