online

07.09.2024 15:47   Спорт

521

Команди Усатівської, Саф’янівської та Знам’янської громад Одещини вибороли п’єдестал обласних змагань

Команда с. Знам'янка третій призер змагань в Одеській області

За результатами фіналу у селі Усатове

Одеська територіальна організація всеукраїнського спортивно "Колос" оприлюднила звіт про фінальні змагання Спортивних ігор Одещини з футболу серед сільських громад у сезоні 2024 року.

Зазначається, що в селі Усатове на центральному стадіоні відбулися сільські фінальні футбольні змагання Спортивних ігор Одещини «Рухайся до Перемоги» на підтримку ЗСУ.

«Участь у фіналі отримали переможці півфінальних змагань, а це команди Саф’янівської, Знам’янської та  Усатівської громад, які в однокруговому турнірі визначили переможця та призерів. Результати ігор серед ОТГ сіл такі: Усатівська громада -  Саф’янівська - 3:1, Знам’янська - Усатівська – 0:0, Саф’янівська - Знам’янська – 2:0», - повідомила лідер сільського спорту Одещини Тетяна Федоренкова.

У підсумку переможцями стала команда Усатівської громади, срібним призером - Саф’янівська, а бронзовим - Знам’янська ОТГ.

У складі цьогорічних чемпіонів вперше стали переможцями Спортивних ігор Одещини з футболу Мартиненко Юрій, Гуцан Роман, Абрамченков Сергій, Маковейчук Дмитро, Середа Сергій, Желан Євгеній, Якименко Олександр, Іщенко Олександр, Митарев Михайло, Йапарама Коллінс, Філіпчук Володимир, Максимчук Максим, Телічук Віктор, Ткаченко Владислав, Ропотан Констянтин, Ропотан Андрій, Дубіна Олександр, Телічук Максим, Чарний Віталій, Коваленко Петро, Грубник Дмитро та їх головний тренер Сергій Сухорученко.

Оргкомітет змагань визначив кращих гравців турніру: це воротар Ляльченко Олег і захисник Тимченко Олександр – обидва з команди с. Знам’янка, нападник Ропотан Костянтин з с. Усатове.

Варто зазначити, що асоціація міні-футболу Одеської області планує 21-22 вересня 2024  року провести першість серед ветеранів віком 50+.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:

У фіналі Кубку Одеської області серед аматорських команд зіграють команди з півдня і півночі регіону

Голова і старости сіл Куяльницької сільради стали лідерами змагань «Рухайся до Перемоги»