online

09.07.2022 15:22

13

Командири бойових підрозділів ЗСУ привітали команду волонтерів із 220-річчям казкового селища Одещини

Командири бойових підрозділів ЗСУ привітали команду волонтерів із 220-річчям казкового селища Доброслав Одеської області.

Про це у соцмережах повідомила Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко.


«Навіть у жорстких реаліях воєнного стану ми маємо знаходити час для душевного і фізичного відпочинку, для зустрічі з друзями, для моральної підтримки і, звичайно ж, для вдячності.

Вчора всього цього було по самі вінця, бо привітати Доброслав з 220-ю річницею  з'їхалися і зійшлися справжні друзі, серед яких були і ті, кому ми завдячуємо кожним мирним днем - люди у формі ЗСУ: командир 28 ОМБр ім Лицарів Зимового Походу Віталій Гуляєв, командир в/ч 3880 Роман Животченко, заступник командувача управління Сил Територіальної оброни "Південь" Сергій Лобан, бійці, а також волонтери.

Привітати доброславців зі святом завітали голова Одеської районної ради Виталий Барвиненко та інші поважні особи.

Кращі представники громади та колективи отримали подяки і грамоти від районної військової адміністрації, районної ради, від командирів військових формувань, від Доброславської селищної ради.

Були привітання від старостинських округів, від поліції і військкомату, від добровольчого формування, від неймовірного Юрія Городецького з 28 бригади і від чудового гурту "4.5.0". А ще була волонтерська лотерея, під час розіграшу якої було зібрано і передано на підтримку 28 бригади 7400 грн.

Дякую всій громаді і всім нашим друзям! Разом переможемо!», - йдеться у дописі голови громади.

Раніше повідомлялося, що селище давно увійшло до туристичних путівників завдяки великій кількості казкових куточків, що з’явилися в Доброславі за останні роки.

Натомість команда волонтерів Доброславської громади часто відвідує на передовій наших захисників з різними гостинцями і потрібними речами на фронті.

Нагадаємо, що перше поселення на місці сучасного селища Доброслав з’явилося 1802 року, коли поміщик Полтавської губернії Антон Кодінцев купив в цьому районі землю і переселив на нове місце частину своїх кріпаків.

Тривалий час цей населений пункт мав назву Антоно-Кодінцево.

За радянської доби селище мало назву Комінтерніське, а у 2016 році отримало назву Доброслав.

Команда з Одещини повернулася з фронту
Голова казкової громади Одещини оголосила про початок трояндового сезону
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення