online

20.12.2022 11:21

57

Командири подякували сільраді з Одещини за славного захисника України

Командири подякували Красносільській громаді Одеської області за славного захисника України.

Про це повідомила голова сільради Марина Архірій.


"Отримали лист від однієї з військових частин, де служить житель Красносільської громади, молодший сержант Сергій Чоков.

Командування щиро дякує за українського Захисника, який з гідністю, честю та високим професіоналізмом виконує бойові завдання по захисту суверенітету і територіальної цілісності України у ході відбиття збройної агресії російської федерації.

У листі командира військової частини зазначається, що «завдяки таким, як Сергій Чоков, відроджується українська нація, зміцнюються Збройні Сили та стає непереможною Україна.  

Велика Вам шана та повага за те, що ваша громада має таких достойних людей, якими пишається Українське військо, держава і народ!», - розповіла М. Архірій.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка, в яких разом мешкає близько 12 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення