online

17.08.2022 15:06

11

Копчене сало і квашені огірки передали на фронті захисникам волонтери з Одещини

Копчене сало і квашені огірки передали на фронті захисникам волонтери Доброславської селищної громади Одеської області.

Про це в соціальних мережах повідомила селищний голова Людмила Прокопечко.


«16 серпня після короткої перерви ми знову побували на Миколаївщині. Наші герої передають вітання та щиро дякують  всій громаді. У зв'язку з тим, що на підготовку до цієї поїздки у нас майже не було часу, я її не анонсувала заздалегідь, тому прошу вибачення у всіх, хто не встиг долучитися.

Традиційно дякую всім, хто допоміг нам в організації цієї поїздки

Зокрема, за зібрані громадськістю кошти ми придбали захисникам 10 рулонів сітки "рабиця", 200 метрів кабелю, бензопили, набори інструментів та інші необхідні речі.

Наші помічники передали підрозділам ЗСУ овочі і фрукти, чай, каву, солодощі, запашний мед, копчене сало, квашені огірки, ковбачи, сири, колективи шкіл і дитсадків приготували домашню випічку, смачні пиріжки.

Наша чергова поїздка планується на кінець наступного тижня. Про потреби бійців повідомлю трохи пізніше», - йдеться у дописі лідера волонтерів з Доброслава.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення