online

13.01.2016 18:42

113

Кожен район Одеської області буде мати свій пункт обігріву

Голова облради Анатолій Урбанський у робочому кабінеті провів зустріч з керівництвом Головного управління ДСНС України в Одеській області.

Ця нарада стала продовженням учорашнього відвідування ним розгорнутого пункту обігріву на базі АРЗ ДСНС України в Одеський області.

Демонструючи техніку та можливості,  рятувальники ознайомили голову облради з ходом виконання покладених на них завдань у зимовий період. Насамперед, йшлося про організацію роботи пунктів обігріву громадян в регіоні (з урахуванням специфіки місцевості, можливості під’їзду до них, забезпечення  необхідних умов для розташування людей тощо). 

Як зазначалося в ході спілкування, нині в Одеській області діють 39 пунктів обігріву. 

- Необхідно відкрити такі пункти в кожному районі області. Адже, наприклад, на відстані від Одеси до Рені, яка складає 270 км, одного пункту обігріву, як було торік, не вистачає», - зауважив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

У свою чергу в.о. начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області, полковник служби цивільного захисту Володимир Шулюк уточнив, що подібні пункти на місцях розгортаються за рішенням районних і міських комісій техногенно-екологічної безпеки. 

- Усього планується відкрити 70 пунктів обігріву, - зазначив він.

 


ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення