online

01.02.2023 16:40   Війна

267

Краща громада Одещини розповіла про свою підтримку ЗСУ

Маскувальна сітка для фронту

Авангардівська селищна громада Одеської області на власних інформаційних ресурсах, у дописі «опора фронту – надійний тил», розповіла про свою підтримку ЗСУ.

Зазначається, що багато жителів громади з перших днів війни стали активними учасниками волонтерського руху.


Часті відключення світла не впливають на роботу помічників фронту. Активісти громади плетуть маскувальні сітки, шиють балаклави, матраци, подушки, готують  тушонки, енергетичні суміші для захисників України.

Зокрема, за виготовлення окопних свічок взялися жінки з житлового масиву «Сьоме небо» Лариса, перетворивши свої квартири на тимчасові «міні-підприємства» з  виготовлення джерел світла в окопах.

Натомість колектив Хлібодарського будинку культури взяв на себе збір для військових теплих шкарпеток, білизни, устілки для взуття. Необхідні речі жителі селища несуть до закладу культури.

У селищній раді відзначили, що невтомними «бджілками» волонтерського руху в Авангарді є родина Осипенків. На будь-який запит із передової Осипенки реагують миттєво і виконують його з допомогою інших волонтерів за лічені дні, а іноді й години.

У свою чергу волонтерська команда «Молодь Авангарду» проводять благодійні акції, збирає кошти на потреби армії, допомагають людям, які через війну опинилися в скрутному становищі тощо.

Нагадаємо, що до складу Авангардівської громади входять селища Авангард та Радісне, села Хлібодарське,  Прилиманське і Нова Долина. У минулі роки Одеська облдержадміністрація постійно визначала селищну раду кращою в області серед громад з населенням понад 15 тис.

На цю тему: Одноденний заробіток працівники ОТГ з Одещини передали на потреби батальйону ЗСУ 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення