online

17.01.2023 19:42   Життя громад

226

Краща громада Одеської області винесла на обговорення генеральні плани семи сіл

село Визирка Одеської області

Визирська сільська територіальна громада Одеської області винесла на обговорення генеральні плани своїх семи сіл.

Про це кореспонденту «Пульс Одещини» повідомили у місцевій сільраді.


Зокрема, орган місцевого самоврядування запланував низку заходів щодо громадського обговорення генеральних планів сіл Першотравневе, Нова Вільшанка, Міщанка, Зоря Труда, Кінне, Любопіль, Степанівка.

На зібраннях з жителями сіл керівники громади говоритимуть, крім генплану, й про план зонування територій зазначених сіл та про звіт щодо екологічної оцінки державного планування розвитку територій.

«У містобудівній документації визначені шляхи розвитку, планування, забудови та іншого використання території сіл громади.

Пакети документів розробив консорціум «ТГА АЛЬЯНС».

Представники громадськості мають змогу познайомитися з проєктами містобудівної документації у сільраді безпосередньо та на офіційному сайті громади.

Крім того, сільрада визначила дати і місця обговорень цієї документації у зазначених селах, і запрошує долучитися до цієї справи жителів.

Варто зазначити, що Визирська сільрада об’єктивно покладається на свій економічний потенціал, що складається із понад 340  підприємств, установ, організацій, фермерських господарств та суб’єктів підприємницької діяльності.

Нагадаємо, що до складу громади входять села Визирка, Першотравневе, Любопіль, Дмитрівка, Кордон, Калинівка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Міщанка, Нова Вільшанка, Порт, Степанівка, Ранжеве, Бутівка, Пшонянове, Мар’янівка, Тилігульське, Широке.

У минулі роки Одеська ОДА визнавала сільраду кращою серед громад Одещини з чисельністю населення від 5 до 10 тис.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення