online

20.12.2022 13:16

84

Краща громада Одещини на Святого Миколая наблизила нашу перемогу

Авангардівська громада Одещини на Святого Миколая наблизила нашу перемогу.

Про це повідомила селищна рада.


«Благодійний ярмарок і здійснення великої мрії для юного хлопця - так пройшов День Святого Миколая в Авангарді.

У цей особливий день, який асоціюється з добром, гарними вчинками і дивами, в смт Авангард пройшов благодійний ярмарок "Разом до Перемоги". Всі виручені кошти, 41900 грн, підуть на потреби для наших воїнів.

Під час ярмарку дітей розважали артисти Авангардівського Будинку культури. А ще, сьогодні здійснилась мрія нашого юного жителя.

10-річний Назар є активним учасником всіх ярмарок в Авангарді, і кожного разу робив внесок у благодійну скарбничку, адже, як справжні патріот і просто дитина, прагне Перемоги, щасливого та мирного майбутнього. Від рідних ми дізнались, що хлопець давно мріє про самокат, але щоразу всі свої заощадження сам віддавав на підтримку захисників.

І от, сьогодні, Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський вирішив здійснити мрію Назара - подарував омріяний трюковий самокат. Для хлопця це було несподіванкою і справжнім дивом, у яке вірив в свято Святого Миколая.

Добро має вертатися добром, не втрачайте віри - і допомога завжди буде надіслана кожному, хто прагне до щедрості.

Завдяки нашим славним ЗСУ  ми сьогодні мали змогу провести цей день в Громаді у гарній атмосфері.

Просимо святого Миколая допомогти всім нам і головного подарунка - Перемоги Україні!», - мовиться у повідомленні селищної ради.

Зазначимо, що за підсумками минулого року Авангардівську селищну раду Одеська ОДА визнала кращою в регіоні серед громад з населенням понад 15 тис.

До складу цієї громади входять селища Авангард та Радісне, села Хлібодарське,  Прилиманське і Нова Долина.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення