online

26.09.2022 10:47

17

Краща громада Одещини обрала свій кейс у всеукраїнському конкурсі від  CASERS.org

Авангардівська громада Одещини обрала свій кейс у всеукраїнському конкурсі від  CASERS.org.

Про це селищна рада повідомила на своїх інформаційних ресурсах.


З цією орган місцевого самоврядування запросив молодь громади надати своє рішення до кейсу «Концепція популяризації української мови в регіоні від Авангардівської територіальної громади», яка бере участь у конкурсі, оголошеному ГО  CASERS.org для молоді з пошуку рішень кейсів від територіальних громад — Ukraine Recovery Case Championship.

Селищна рада поставила до відома громадськість, що цей проєкт покликаний дати можливість молоді брати активну участь у громадському житті, отримати досвід вирішення реальних управлінських кейсів, навчитися формувати грантові заявки та залучати фінансування для своїх ідей.

Крім Авангардівської громади в цьому конкурсі беруть участь ще чотири громади з різних регіонів України.

Всі учасники отримають сертифікати від організаторів, а кращі команди будуть запрошені на фінал у Київ. Переможці отримають подарунки та пройдуть тренінгову програму з підготовки грантової заявки зі свого проєкту та зможуть подати його на потенційне фінансування.

Авангардівська селищна рада додатково повідомила, що зазначений проєкт реалізується в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом - БУР, Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Making Cents International (MCI) та Міжнародним республіканським інститутом - IRI Ukraine та Zinc Network.

Нагадаємо, що Авангардівська селищна рада за підсумками минулого року визнана облдержадміністрацією кращою серед громад з населенням понад 15 тис. До її складу входять селища Авангард та Радісне, села Хлібодарське, Прилиманське і Нова Долина.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення