online

05.11.2022 20:20

66

Краща громада Одещини розподілила 550 тис грн серед переможців конкурсу шкільних бюджетів

Визирська сільська громада Одеської області розподілила 550 тис грн серед переможців конкурсу шкільних бюджетів.

Про це сільська рада повідомила на своїх інформаційних ресурсах.


«5 листопада у Визирській громаді відбулася урочиста зустріч команд переможців конкурсу Шкільний громадський бюджет, педагогічних працівників, які викладають курс «навчаємось жити в громаді» з представниками Визирської сільської ради, КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та команди проєкту DECIDE.

З вітальним словом до присутніх звернулися сільський голова Валерій Стоілакі, співзасновниця та заступниця голови Громадської організації DOCCU, менеджерка проєкту DECIDE Валентина Полторак, ректор КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» Любов Задорожна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради Валентина Харламбова та представники команди DECIDE.

Визирська громада отримала від проєкту DECIDE 550 000 грн. на реалізацію проєктів, ініційованих шкільними командами та 15 000 грн. на реалізацію соціальних мініпроєктів, розроблених учнями в межах пілотування курсу за вибором «Навчаємось жити в громаді» для 8(9) класів  ЗЗСО.

Шкільні команди, які оголошені переможцями у конкурсі Громадський бюджет на дитячі мрії, отримали Сертифікат переможця:

команда проєкту «Створення медіатеки SMART-технології» (Першотравневий ліцей);

команда проєкту «Відкриття інноваційної лабораторії природничо-математичних наук «TORNADO» (Визирський ліцей);

команда проєкту «Створення спорт-зони для активного відпочинку «Be fit!» (Дмитрівська гімназія);

команда проєкту «Зала безпечного середовища «Sport-Mix» (Калинівська гімназія);

команда проєкту «Спортивний майданчик «Active life» для здобувачів освіти, батьків, працівників Кордонської гімназії (Кордонська гімназія);

команда проєкту «Створення зони відпочинку «Комфорт Таун «РЕЛАКС» (Любопільська гімназія).

Такі проєкти здатні змінити не тільки життя класу, школи, а і в цілому громади. Тож вітаємо наших переможців, які сумлінно попрацювали та отримали змогу реалізувати свої мрії та дякуємо партнерам за підтримку», - йдеться у повідомленні сільради.

Зазначимо, що за підсумками 2021 року Одеська ОДА визнала Визирську сільраду кращою в області серед громад з населенням від 5 до 10 тис.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення