online

30.11.2022 17:18

66

Краща громада Одещини створила путівник «пунктів незламності»

Красносільська територіальна громада створила путівник «пунктів незламності».

Про це розповіла голова сільради Марина Архірій.


«У Красносільській громаді створено шість «пунктів незламності». П’ять у кожному населеному пунктів та один у Павлинському старостинському окрузі.

Вони забезпечені генераторами, де можна не тільки зарядити телефон, а й отримати інтернет при наявності зв’язку, а також зігрітися, випити чаю та отримати першу медичну допомогу.

Також у приміщеннях, де функціонують «Пункти незламності», та на базі інших закладів створено 8 стаціонарних пунктів обігріву.

Місцева влада докладає максимум зусиль, щоб під час критичної ситуаціії жителі громади мали тимчасове місце для обігріву, змогу зарядити гаджети.

Треба усвідомлювати, що ворог здійснює масовані ракетні атаки не лише по об'єктах критичної інфраструктури, а й по цивільних об'єктах, житлових будинках, лікарнях, школах.

Тому вкотре наголошуємо на необхідності мати мінімальний запас води, харчів, ліків та теплого одягу.

Велике прохання не нехтувати сигналами повітряної тривоги, під час небезпеки перебувати в укриттях або безпечних місцях.

Бережіть себе та рідних», - мовиться у дописі М. Архірій у соціальних мережах.

Зазначимо, що за підсумками роботи у 2021 році Одеська облдержадміністрації визнавала цю сільраду кращою в регіоні серед громад з населенням від 10 до 15 тис осіб.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення