online

23.08.2022 14:58

15

Краща громада Одещини відзначила грошовими преміями 12 представників молоді

У Визирській сільській громаді Одеської області з нагоди Дня Незалежності України урочисто нагородили лауреатів цьогорічної премії за особисті досягнення молодих людей у різних сферах суспільного життя.

Тут відзначили 12 молодих людей, які своєю роботою доводять, що за молоддю – майбутнє.


Дипломи та грошову премію на сцені Визирського сільського будинку культури вручали депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе та голова Визирської сільської ради Валерій Стоілакі.

Так, у номінації «За виробничі досягнення» І місце та премію у розмірі 5 тис. грн. присуджено Сітнікову Олександру, робітнику з благоустрою структурного підрозділу «Благоустрій» КП «Визирське джерело».

У номінації «За творчі досягнення» І місце та премію у розмірі 5 тис. грн. присуджено Циганенко Катерині, керівнику художньому Любопільського сільського будинку культури.

У номінації «За наукові досягнення» І місце та премію у розмірі 5 тис. грн. присуджено Короткіх Крістіні, директору КУ «Агенція сталого розвитку Визирської сільської територіальної громади».

У номінації  «За спортивні досягнення» І місце та премію у розмірі 5 тис. грн. присуджено Павліченку Андрію, тренеру жіночої команди села Першотравневе з волейболу.

У номінації «За педагогічні досягнення» І місце та премію у розмірі 5 тис. грн. присуджено Войтенко Світлані, вчителю біології, хімії та педагогу-організатору Любопільської гімназії.

ІІІ місце та премію у розмірі 2 тис грн. присуджено Зозулі Сніжані, вихователю Кордонської гімназії;

ІІІ місце та премію у розмірі 2 тис. грн. присуджено Варварук Тетяні, вчителю початкових класів Кордонської гімназії Визирської сільської ради.

У номінації «За особисту мужність» І місце та премію у розмірі 5 тис. грн. присуджено Чернобай Артему, учаснику АТО, учаснику бойових дій у Миколаївській та Херсонській областях 2022 року.

У номінації «За внесок у розвиток молодіжного руху» І місце та премію у розмірі 5 тис. грн. присуджено Нуржановій Надії, художньому керівнику Дмитрівського сільського будинку культури.

У номінації  «За внесок у сферу охорони здоров’я» ІІ місце та премію у розмірі 3 тис. грн. присуджено Обояновій Наталії, медичній сестрі загальної практики-сімейної медицини фельдшерського пункту с. Калинівка.

ІІ місце та премію у розмірі 3 тис. грн. присуджено  Арабаджи Аліні, медичній сестрі фельдшерського пункту с. Кордон.

У номінації «За внесок у розвиток місцевого самоврядування» І місце та премію у розмірі 5 тис. грн. присуджено Кушнір Катерині Валеріївні, начальнику відділу культури, туризму та культурної спадщини сільської ради.

Зазначимо, що Визирська сільрада торік визнана найкращою громадою Одещини з чисельністю населення від 5 до 10 тис.

Нагадаємо, що до складу громади входять села Визирка, Першотравневе, Любопіль, Дмитрівка, Кордон, Калинівка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Міщанка, Нова Вільшанка, Порт, Степанівка, Ранжеве, Бутівка, Пшонянове, Мар’янівка, Тилігульське, Широке.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення