online

14.09.2022 16:04

27

Краща ОТГ Одещини формує бюджет на 2023 рік

Красносільська територіальна громада Одеської області формує бюджету на 2023 рік.

Про це в соціальних мережах повідомила голова цієї сільради Марина Архірій.


«Враховуючи рекомендовані показники мінфіну, працюємо над формуванням доходної і видаткової частини бюджету громади.

Напередодні рішенням виконавчого комітету затверджено План заходів щодо складання проєкту бюджету, наразі головні розпорядники коштів на основі прийнятих місцевих цільових програм розраховують видатки на їх виконання.

14 вересня провела чергову робочу нараду стосовно формування бюджету на 2023 рік. Пріоритетними напрямками для нас залишаються соціальний захист громадян, увага незахищеним верствам  населення, у тому числі, ВПО, виплата заробітної плати працівникам освіти, медицини, культури та ЖКГ,  надання якісних послуг у сфері житлово-комунального господарства та соціальної сфери.

Заступникам сільського голови та фінансовому управлінню доручено вжити заходи щодо наповнення доходної частини бюджету та виконання платниками податків власних зобов’язань перед державою», - йдеться у дописі голови сільради.

Нагадаємо, що за підсумками минулого року Красносільська сільрада визнана облдержадміністрацією кращою серед громад Одещини з чисельністю населення від 10 до 15 тис. До її складу входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення