online

22.10.2022 18:31

15

Краща сільрада Одеської області вперше провела сесію у сховищі від повітряних загроз

Визирська сільрада Одеської області вперше провела сесію у сховищі від повітряних загроз.

Про це орган місцевого самоврядування повідомив на своїх інформаційних ресурсах.


«У Визирці під керівництвом сільського голови Валерія Стоілакі відбулося засідання сесії. Вперше його довелося провести в укритті, адже за дві години до початку оголосили повітряну тривогу. Дотримуючись усіх рекомендацій депутати та апарат сільської ради спустився до сховища.

Перед початком всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих в Україні внаслідок повномасштабного вторгнення рф та Героїв з громади, які віддали своє життя за Незалежність України.

Птім перейшли до розгляду порядку денного, який налічував 10 питань. Так, одне з них - це виділення коштів на проведення ремонту дорожнього покриття на автодорозі Першотравневе-Визирка, на в'їзді до центральної садиби громади та ремонт тротуарної доріжки. Окрім того, депутати погодили виділення коштів на придбання медикаментів, а саме калію йодиду для мешканців громади на випадок ядерної загрози», - йдеться у повідомленні сільради.

Варто зазначити, що торік за підсумками діяльності облдержадміністрація визнала Визирську сільраду кращою в регіоні серед громад з населенням від 5 до 10 тис.

Нагадаємо, що до складу громади входять села Визирка, Першотравневе, Любопіль, Дмитрівка, Кордон, Калинівка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Міщанка, Нова Вільшанка, Порт, Степанівка, Ранжеве, Бутівка, Пшонянове, Мар’янівка, Тилігульське, Широке.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення