online

20.06.2022 15:25

23

Краще селище Одещини оголосило про збільшення вартості автобусних перевезень

Авангардівська селищна рада Одеської області оголосила про збільшення вартості автобусних перевезень.

Про це орган місцевого самоврядування сповістив на своїх інформаційних ресурсах.


Зазначається, що з 1 липня 2022 року на території Одеського району автомобільними перевізниками на маршрутах загального користування будуть введені в дію нові тарифи на перевезення пасажирів.

«Через негативні економічні явища, що спричинені військової агресії проти України військами російської федерації та проблеми пов’язані із логістикою та зберіганням пального на теперішній час спостерігається підвищення вартості на усі види пального та серед іншого і на дизельне пальне, а саме з 28 грн. у січні 2022 року до 60 грн. у червні 2022 року.

Аналіз ситуації яка на теперішній час склалася на ринку пасажирських перевезень вказують, що підвищення тарифів є вимушеним та необхідним кроком, а наведені перевізниками обґрунтування тарифів на перевезення є економічно-обґрунтованими.

Одеською районною військовою адміністрацією було узгоджено тарифи в межах наявних показників по країні. Відповідно середній тариф по району наразі буде становити на рівні 1,30 грн за 1 пасажиро-кілометр, проте на деяких маршрутах з огляду на  об’єктивні фактори та наявний пасажиропотік ставка тарифу може відрізнятися в більший або менший бік», - йдеться у повідомлені селищної ради.

Таким чином, із села Нова Долина в Одесу можна потрапити за 28 грн., з Авангарду від «7 Неба» - за 17 грн.

В Одеській області на автобусних маршрутах визначили по три пільгові рейси
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення