online

07.03.2023 12:56   Безпека

285

Критична інфраструктура міст і сіл Одещини отримує обладнання автономного енергозабезпечення

Генератори від американських друзів

Об’єкти соціальної сфери області збільшують свою енергетичну безпеку

Критична інфраструктура міст і сіл Одещини отримує власне енергозабезпечення, повідомляють керівник територіальних громад області.

Так, для безперебійного функціонування закладів критичної  інфраструктури, за словами керівника Красносільської сільради Марини Архірій, у громаді понад 40 об’єктів життєзабезпечення мають обладнання автономного забезпечення електроенергією.


«Нині встановлюємо генератори на водонапірних баштах Рожновського, щоб на випадок блекауту  могли забезпечувати населення питною водою.

Завдяки військовій адміністрації днями ми отримали два генератори потужністю 5 кВТ та 7,5 кВТ», - зазначила М. Архірій.

Натомість Балтський міський голова Сергій Мазур розповів, що за сприяння українських дипломатів в Австрії та Malteser Hospitaldienst Austria тут отримали потужні генератори, які будуть служити соціальній сфері.

Варто зазначити, що шостого березня область отримала чергову партію генераторів від засновника та президента неурядової організації Global Empowerment Mission Майкла Каппоні.

Одеська ОВА 30 генераторів від американських партнерів надасть закладам освіти, охорони здоров'я та об'єктам соціальної інфраструктури.

На цю тему:

Медичний центр на Одещині отримав з Франції дві електростанції

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення