online

18.02.2024 20:22   Війна

1822

Культурний десант ЗСУ завітав з концертом до лідерів волонтерського руху Одещини

Людмила Прокопечко: вони креативні, харизматичні, талановиті - дарують радість, оптимізм і непохитну віру в нашу Перемогу

У соцмережі голова Доброславської громади Одеської області Л. Прокопечко повідомила, що 18 лютого в селищі Доброслав громадськість вітала чудовий проєкт від 59-ї бригади, що об'єднав митців, всі сили яких сьогодні спрямовані на Перемогу України.

Керівник ОТГ, зокрема, зазначила, що на рахунку Культурного Десанту бригади понад 3700 концертів на лінії фронту, у військових госпіталях, в частинах рятувальників та в деокупованих українських містах. Митці Десанту є ініціаторами мистецьких, психологічних та освітніх проєктів, які змінюють нашу країну вже сьогодні.


«Їхня місія - об’єднувати культурою, доводити, що бути українцем — це круто! Креативні, харизматичні, талановиті - вони дарують радість, оптимізм і непохитну віру в нашу Перемогу! Дякую армійському Культурному Десанту за бажання відвідати селище Доброслав з мистецькою програмою»,- мовиться в інформації лідера громади.

Раніше повідомлялося, що Доброславська селищна рада відправила на фронт 220 дронів.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:   

Журналіст з Одеси поділилася враженнями від спілкування з лідером волонтерів Одещини

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення