online

10.10.2021 13:00

88

Легкоатлети кращої сільської ОТГ Одещини стали переможцями Кубку України

Легкоатлети Красносільської ОТГ здобули високі місця на кубку України серед ветеранів. Змагання проводилися у м.Чорноморськ.

«Субота принесла нашій громаді гарні новини на спортивній ниві. На Кубку України Харицький Олег виступав на дистанції 1500 м та посів друге місце у своїй віковій категорії. Судьїна Лариса, Платонова Альона та Дубовенко Валерій бігли 5000 м та посіли перші місця у своїх вікових категоріях. Крім того, Лариса Іллівна посіла 2 місце, а Альона Олександрівна третє місце в абсолюті серед жінок. Вітаємо переможців!», - йдеться у дописі Красносілського голови Марини Архірій в соцмережах.

Раніше повідомлялося, що у Красносільській громаді серед перших в області урочисто відкрили поліцейську станцію відділу поліції. Тут розпочали працювати три поліцейських офіцери громади. Безпека жителів є однією з головних пріоритетів у роботі сільради. Зі свого боку в с. Корсунці сільрада капітально відремонтувала приміщення для офіцерів і створила комфортні умови для роботи.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка. Тут мешкає є понад 12 тисяч людей.

За підсумками першого півріччя поточного року Регіональний центр економічних досліджень визначив кращі територіальні громади Одеської області. Серед сільських ОТГ кращою визнана Красносільська громада.