online

29.03.2023 12:04   Війна

416

Лідер волонтерського руху Одещини закликала долучитися до відправки машини на Бахмут

Чергова машина вирушає із селища Доброслав 31 березня

Голова Доброславської громади Людмила Прокопечко закликала громадськість допомогти наповнити необхідним вантажем машину на Бахмут.

«У п'ятницю, 31 березня, відправляємо чергову машину на Бахмут. Там зараз дуже важко. Список потреб, який передали захисники, дуже великий: колеса до військових машин, домкрати, бензопили, набори ключів, масло для чистки зброї і багато рулонів плівки, цвяхів 100 - 120, скоб. Все основне ми купимо самі. Вас, по можливості, просимо допомогти плівкою, цвяхами, скобами. Ну а все останнє, як завжди: домашня випічка, сало, м'ясо, ковбаса, кава, чай, шоколад, печиво, цукерки, мед, овочі і фрукти. Відправлення машини о дев’ятій годині від селищної ради», - мовиться у зверненні Л. Прокопечко.


Варто зазначити, що в Іванівській громаді дружини захисників самі взялися за справу і просять громадськість донатити на придбання потрібної на передовій техніки та приладів.

Так, Ольга Завертайло повідомила в соціальних мережах жителям своєї громади, що на фронті Завертайло Артур, Дмитро Водлінщук, Кисляк Михайло, Левандовський Олексій, Нікітін Славко потребують автомобіль, а саме мікроавтобус для виконання бойових завдань. Ціна питання – 147 300 гривень.

Дружина захисника Віталія Коваленка, з яким пліч-о-пліч боронять Україну на Донбасі багато хлопців з Іванівської громади, сповістила, що їм потрібний тепловий моноколь VOx-NETD 40мк, ціна якого – 56990 грн.

І таких звернень дружин захисників чимало.

Натомість команда Дмитра Казмірчука з Дачненської громади продовжує робити та збирати окопні свічки для ЗСУ. Для відправлення готують восьму партію, вже доставили понад півтори тисячі свічок на передову.

На цю тему:

 Юні волонтери з Іванівки відправили на фронт супутникову систему Starlink

 Фермери Савранської громади стали лідерами на Одещині

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення