online

06.02.2023 11:31   Здоров'я

292

Лікарні Одеської області переходять на автономне забезпечення теплом, водою, світлом

Ці котли опалюють лікарню в Ізмаїлі

Лікарні Одеської області переводять на автономне забезпечення теплом, водою, світлом.

Про це повідомляють органи державної влади та місцевого самоврядування.


На нараді в Роздільнянській РДА говорили про перспективи розвитку комунального некомерційного підприємства «Роздільнянська багатопрофільна лікарня». Перш за все лікарня має стабільне  електропостачання.  На  випадок відключення світла тут є генератор та запас палива  для  безперебійної роботи закладу.

Подаровані французькими друзями два 9-квт бензинові генератори Іванівська селищна рада передала медичному центру в селищі Іванівка.

В Дунайській обласній лікарні, що в м. Ізмаїлі, завершили буріння артезіанської свердловини та встановили обладнання з доочищення води. Нова свердловина дає 7 кубів на годину, а потреба складає 65 кубів за добу.

Також цей медзаклад повністю перейшов на альтернативне опалення. Два котли, що разом мають потужність  500 кКал, працюють на деревині, вугіллі, пелетах.

"У разі тривалого відключення електроенергії лікарня повністю забезпечена водопостачанням, електроживленням та альтернативним опаленням", - зазначив голова Одеської ОВА Максим Марченко.

Отримані від "Єврейської релігійної громади Києва» фільтри високої очистки води влада Одещини передала лікарням у Болграді та Одесі.

Сфера охорони здоров’я регіону не стоїть осторонь організації притулків для людей, що опинилися у скруті. Зокрема, у селищі Велика Михайлівка облаштували приміщення, в якому тимчасово можуть розміститися 70 осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення