online

27.06.2023 12:45   Війна

259

Ліцей з Одещини передав «Гвардії наступу» 850 банок власноруч виготовленої тушонки

Добровольці звільняють Україну від ворога

Колектив ліцею села Красносілка Одеської області передав одному з підрозділів «Гвардії наступу» 850 банок власноруч виготовленої тушонки.

Про це розповіла голова Красносільської сільради Марина Архірій.


«Жителі громади долучилися до допомоги Херсонщині і штурмовому полку. Зокрема, крім питної води у с. Дар’ївку Херсонської області відправили партію продуктів харчування та засобів гігієни. А захисникам передали на фронт 850 банок тушонки, олію, цукор, макарони та рис», - зазначила М. Архірій.

Також чергові відправлення на фронт і постраждалим жителях Херсонщини здійснила Доброславська селищна рада.

Лідер цієї громади Людмила Прокопечко відзначила внесок колективів закладів освіти смт Доброслав та сіл Кремидівка, Трояндове, багатьох організацій, установ, окремих громадян.  

«Завдяки невтомним волонтерам ми передали на передову велику кількість допомоги: колеса для важкої техніки, планшети і карти пам'яті, тактичні навушники, домкрати, інструменти, павербанки, двигун і ще дуже багато необхідних речей», - розповіла Л. Прокопечко.

У свою чергу голова Подільської райдержадміністрації Михайло Лазаренко повідомив про чергове авто від аграріїв району для ЗСУ. Днями ТОВ «НВП Агроритм», що господарює на землях Зеленогірської селищної ради, відправило на фронт позашляховик «КІА».

Вас може зацікавити:

Син та п’ять онуків великої родини Денисниченків з Одещини захищають Україну

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення