online

07.02.2023 15:05   Влада

290

Максим Марченко відвідав очний шпиталь інвалідів війни

Голова ОВА у шпиталі інвалідв війни

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко 7 лютого відвідав Одеський обласний очний шпиталь інвалідів війни.

Про це повідомила пресслужба ОВА.


Тепер у цьому медичному закладі тривають ремонтно-будівельні роботи, оснащення лікувальних кабінетів та палат і встановлення нового сучасного обладнання, зокрема вже придбано рентген апарат та УЗД апарат.

«Прикро, але факт, стан цієї споруди був вкрай занедбаним: поточний ремонт не проводився останні 30 років,  непрацююча каналізація, відсутня система охорони пожежної безпеки, неякісне технічне обслуговування ліфтів, застаріле обладнання» - зазначає Максим Марченко.

За словами Начальника Одеської ОВА, зараз зусилля обласної влади сконцентровані на тому, щоб Одеський обласний очний шпиталь інвалідів війни став пріоритетним закладом, в системі охорони здоров’я області, щодо впровадження фізичної та неврологічної реабілітації військовослужбовців, особливо тих, які отримали поранення на війні, ветеранів війни, учасники бойових дій, членів сімей загиблих чи померлих Захисників і Захисниць України.

«Ми прекрасно розуміємо, що в умовах повномасштабної війни  необхідно мати медичний заклад для реабілітації поранених військових. Робляться всі можливі кроки для залучення коштів благодійних фондів та бюджетних фінансових ресурсів в рамках цільових медичних програм. Окрім цього дав доручення розробити проєкт ремонту третього та четвертого поверхів. То ж ми зробимо все, щоб в Одесі був всій шпиталь в якому запровадять досвід провідних світових реабілітаційних центрів, і урахують та адаптують  найефективніші клінічні реабілітаційні настанови. А наші медики вже навчаються світовим методам медичної та психологічної реабілітації аби у подальшому допомагати нашим захисникам», - розповів Максим Марченко.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення