online

23.08.2022 16:53

13

Максим Марченко вручив ключі від квартир двом родинам загиблих захисників

23 серпня в Одесі відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Незалежності Україні.

Присутні заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих, які віддали своє життя боронячи суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України.


«Сьогодні Україна ціною життя та здоров’я сотень своїх найкращих синів та дочок, виборює право на свою незалежність, на власну думку і на мирне життя.  Мільйони українців втратили роботу, а тисячі родин - годувальників. Але обласна влада і підприємці Одеської області не залишаються осторонь, допомагають і підтримують сім’ї загиблих героїв» - зазначив Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

З нагоди 31-ї річниці незалежності України, від імені держави та за сприяння благодійної допомоги підприємців Одещини, Максим Марченко вручив ключі від квартир двом родинам військовослужбовців Одеського гарнізону, які загинули даючи відсіч агресії російських окупантів.

«Чергову річницю незалежності ми зустрічаємо в умовах війни. Новини про ворожі обстріли, постійні сигнали повітряної тривоги затьмарюють це свято. Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності! Вічна пам'ять полеглим за нашу Незалежність! Слава Захисникам України!» - сказав у своєму вітальному слові Начальник Одеської ОВА. 

З нагоди свята Максим Марченко вручив державні нагороди, іменні годинники та Подяки представникам Одещини різних сфер праці.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення